Paslaugos

Ekspertinės paslaugos

IINVENT teísmo paskyrimu arba pagal paslaugų sutartis atlieka ekspertizes, teikia ekspertų išvadas, taip pat specialistų išvadas.

Ekspertizių bei specialistų išvadų sritys:

 Kam ekspertizės ir specialistų išvados gali būti naudojamos:

Ekspertizės ar specialistų išvados gali būti panaudotos teisminiuose ir neteisminiuose procesuose, draudimo procesuose, derybose, taip pat įmonių veikloje, verslo ir įmonių įsigijimuose ir pardavimuose.

Ekspertai: tik mokslų daktaro laipsnį ir patirtį dalykinėje srityje turintys specialistai.


Intelektinės nuosavybės ir patentinio patikėtinio paslaugos

Turime išskirtinę patirtį Lietuvoje teikiant racionalias intelektinės nuosavybės teisės ir patentinio patikėtinio paslaugas orientuotas į kliento konkurencinį pranašumą, o ne klientams nereikalingų ar net žalingų intelektinės nuosavybės produktų pardavimus.

Intelektinė nuosavybė yra tapusi savanaudiškų konsultantų manipuliavimo įrankiu, pateikiant ją kaip būtinybę kiekvienam verslui. Deja, realybėje ji dažniausiai tampa bendrasmėmis išlaidomis, o blogiausiu atveju gali Jus įtraukti į neprognozuojamus teisinius ginčus.

Nepasiduokite madoms ir savanaudiškiems konsultantams, tarp jų ir oficialioms institucijoms, kurios suinteresuotos priimti ir registruoti kuo daugiau intelektinės nuosavyės paraiškų, nes iš to gyvena.

Dirbdami su Jumis galėsime individualiai įvertinti kokios konkrečiai intelektinės nuosavybės reikia Jūsų verslui, kokios galimos alternatyvos įmonės verslo tikslams pasiekti, kur ir kaip racionaliausia siekti intelektinės nuosavybės teisinės apsaugos.

Daugiau info, žr. Advokatų kontora ir Patentinis patikėtinis.

Konsultacijos ir mokymai

INVENT konsultuojaa valstybės, savivaldybių ir verslo organizacijas rengiant inovacijų, kūrybinių industrijų ir technologijų programas ir strategijas. Rengiame inovacijų, kūrybinių industrijų ir technologijų strategijas bei plėtros planus. Padedame organizacijoms įgyvendinti struktūrinius pokyčius ir įgyvendinti reformas.

INVENT organizuoja klausimų-atsakymų (Ask-Me-Anything (AMA)) ekspertines sesijas ir mokymus įvairiomis temomis.

Keletas 2022-2023 m. laikotarpio mokymų ir AMA temų pavyzdžių:

 

Mokymai yra individualizuoti ir nuolatos atnaujinami.

Mokymų trukmė nuo 45 min iki 8 akad. valandų.

Mokymų kaina nuo 500 EUR, derinama pagal individualų susitarimą.